serwisy www reklama telewizja billboardy sponsorskie prezentacje multimedialne internet intranety ekstranety
mapa serwisu | english version
 Strona główna Kariera

Aktualne oferty pracy:

New Bussines Manager

Wymagania:

  • poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży usług marketingu interaktywnego/e-biznes dla dużych klientów korporacyjnych
  • umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji
  • umiejętność analizy potrzeb klienta
  • umiejętności negocjacyjne
  • komunikatywność, samodzielność, kreatywność
  • dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usług e-biznesowych (portale internetowe i intranetowe, systemy CMS, rozwiązania
    e-commerce, prezentacje multimedialne, kampanie promocyjne)
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji
  • negocjowanie umów oraz nadzór nad ich realizacją
  • doradzanie klientom

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach internetowych
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole
  • odpowiedzialne stanowisko pracy oraz duży zakres samodzielności

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym pocztą elektroniczną na adres: praca@virtual.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".

Zapytania o wszystkich usługach: biuro@virtual.com.pl serwisy Szybki kontakt: 0 601 21 27 40